Kilka dni temu mieliśmy przyjemność testować łódź Activ 755 Weekend w jej naturalnym wodnym środowisku. Przypominamy, iż nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem na Polskę.

Gdy łódź wjechała w naszej progi, jeszcze bez silnika i przygotowania - już wiedzieliśmy, że jest to fenomenalna i uniwersalna jednostka, idealna nie tylko na Mazury.

Łódź w testowanej wersji posiada 6 miejsca do spania, a wygodnie może na niej podróżować 9 osób. Poza łodzią najważniejszym elementem jest zamontowany silnik - tutaj mieliśmy zamontowaną jednostkę Mercury F300 V8 Verado 4,6 L V, która pozwalała rozpędzić testowaną jednostkę do 80 km/h.

Mimo, że przeznaczenie łodzi jest wypoczynkowe, śmiało możemy powiedzieć, że był to wypoczynek aktywny z dużą dawką adrenaliny. 

Zobaczcie film i odwiedźcie nas w Giżycku na Mazurach, pełna specyfikacja łodzi na stronie marki - https://quicksilver-boats.pl/strony/1044/activ-755-weekend.

Testy na wodzie łodzi Activ 755 Weekend

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.