Activ 875 Sundeck to łódź, która wyznacza nowe standardy.

Oferuje w swojej klasie największy taras słoneczny, na który możesz zaprosić nawet 12 osób, z których 4 z nich może zostać na noc (kabina wyposażona jest w 4 łóżka).

Łódź może być napędzana pojedynczym silnikiem o mocy do 400 KM lub podwójnym silnikiem o wspólnej mocy do 500 KM. Asymetryczna konsola sterująca na pokładzie ułatwia łatwe dotarcie do pokładu dziobowego przejściem po prawej burcie.

Taras słoneczny Activ 875 Sundeck oferuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego (siedzenia w kokpicie można przekształcić w salon słoneczny o wymiarach 1,9 x 1,6 m z bezpośrednim dostępem do wody, natomiast w obszarze dziobowym znajduje się taras słoneczny z bajecznym pokładem słonecznym o wymiarach 2,25 x 2,25 m).

W kabinie jest wszystko, czego potrzebujesz - toaleta morska i prysznic. Przytulne ławki kabinowe i jadalnia z pięknym widokiem na wodę mogą być wyposażone w opcjonalną lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

Konstrukcja Activ 875 Sundeck to estetyczny triumf nad formą zapewniający dużą wydajność przestrzeni. Spójrz na ster ze stylową szybą przednią i eleganckim podwójnym siedzeniem. Po przesunięciu siedzenia do przodu ujawnia się kuchnia ze zintegrowanym zlewem, deską do krojenia i opcjonalnym piekarnikiem lub grillem. Dostępna przestrzeń w kabinie jest optymalnie wykorzystywana w salonie w kształcie litery U, który można zamienić się w łóżko główne.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.