Cruiser Activ 755 Cruiser napędzany jest pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 300 KM.

Łódź charakteryzuje się szerokim wejściem do kokpitu, a dzięki rozmieszczonym dookoła poręczom jest łatwy dostęp z dziobu na rufę oraz platformy kąpielowe. Dzięki głębokiemu kokpitowi łódź nadaje się do zabierania dzieci na bezpieczną przejażdżkę. Pełna szyba przednia z wycieraczką stanowi dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Charakterystyczne linie zewnętrzne nadają łodzi spokojny, gładki i sportowy wygląd. Elegancka przednia szyba i nowy, niebieski kolor kadłuba to cechy wyróżniające łódź. W projekcie znalazło się miejsce na zintegrowane podłokietniki, kambuz w kokpicie do gotowania na zewnątrz oraz liczne schowki. Kabina maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i światło dzięki obszernej koi, dużym oknom i zintegrowanym schowkom.

Duży kokpit pozwala cieszyć się przebywaniem na zewnątrz i na wodzie tak bardzo jak to tylko możliwe. Zawiera w pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, kuchenką gazową i lodówką. Duże platformy kąpielowe zapewniają łatwy dostęp do wody, a szerokie stopnie ułatwiają wejście do łodzi. W kabinie jest miejsce dla 2 osób, które mogą spędzić noc i obserwować wschód słońca przez szerokie boczne okna. Dodatkowo, opcjonalnie dostępna jest w pełni zamknięta toaleta morska.

Regulowana, odchylana ławka oferuje 3 konfiguracje: do góry, szezlong i bardzo duże miejsce do opalania. Dzięki nim możesz wybierać spośród wielu atrakcji: rozmawiać, stołować się, relaksować, czytać, czy opalać się! Siedzisko drugiego sternika ma również podwójną funkcję. Możne je ustawić w kierunku rejsu, lub wypoczynku i zażywaniu kąpieli słonecznych. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, pokład dziobowy zamienia się w pokład słoneczny.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.