Na łodzi Activ 675 Cruiser ma wyraźnie określony obszar wyjścia, który mówi wszystkim pasażerom, gdzie mają wejść i wyjść z łodzi.

Pozwala to na szybkie i bezpieczne wsiadanie do łodzi. Po wejściu na pokład można łatwo poruszać się od dziobu do rufy. A jeśli chcesz popływać, istnieje duży podest – platforma kąpielowa. Ergonomiczne stanowisko sterowania i głęboki kokpit sprawiają, że kapitan, załoga, łącznie z dziećmi jest zawsze bezpieczna.

Duże lewe stopnie umożliwiają łatwy dostęp do przedniego pokładu. Ten unikalny układ pokładu uwalnia przestrzeń w środku łodzi. I to właśnie tam znajdują się półprzezroczyste drzwi, które po przesunięciu, umożliwiają wejście do kabiny w kształcie litery U, która można przekształcić w wygodną podwójną koję. Półprzezroczyste drzwi kabiny, otwierany świetlik i luk pokładowy zapewniają duże oświetlenie i wentylację. Zewnętrzy ster może być wyposażony w oprzyrządowanie SmartCraft oraz zaawansowany technologicznie 9-calowy GPS.

Większość akcji na Cruiser Activ 675 odbywa się w obszarze kokpitu. Podwójny, dwukierunkowy fotel drugiego sternika umożliwia pozostawanie twarzą do przodu podczas rejsu lub wspólne spędzanie czasu i relaks, na przykład podczas kolacji. A jeśli do konfiguracji jachtu dodasz sterburtę z flipem na prawej burcie, jeszcze więcej osób zgromadzi się wokół stołu w kokpicie. W ciągu kilku minut kokpit może zostać zamieniony w salon słoneczny. Jeśli położysz siedzenie na rufie, salon słoneczny stanie się jeszcze większy.

Schowki są zintegrowane pod platformą pływacką i pod siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna do przechowywania rzeczy osobistych. Ochraniacze, a nawet opcjonalny daszek mają swoje własne dedykowane miejsce do przechowywania.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.