Activ 805 Sundeck oferuje szeroki zakres bezpieczeństwa, które pozwolą Ci cieszyć się wodą z spokojem o Twoją rodzinę.

Wydajna opcja z jednym lub dwoma silnikami zapewnia duże przyspieszenie i maksymalną prędkość. Solidny kadłub, wysokie burty i ergonomiczny ster sprawiają, że jest to niezwykle bezpieczna i przyjazna łódź, niezależnie od prędkości i warunków pogodowych.

Activ 805 Sundeck oferuje przestronną kabinę z łazienką z umywalką i opcjonalną toaletą morską. Na łodzi jest możliwość noclegu dla maksymalnie czterech osób. W ciągu dnia Activ 805 Sundeck może pomieścić do dziewięciu dorosłych osób w komfortowych i stylowych warunkach, co czyni go idealnym miejscem na niezapomniane, rejsy rekreacyjne, kąpiele słoneczne i zabawę z przyjaciółmi i rodziną.

Eleganckie, płynne linie Activ 805 Sundeck sprawiają, że jego stylowe proporcje tworzą zjawiskowaą obecność na wodzie. Zarówno na pokładzie jak i pod nim, Activ 805 Sundeck oferuje stylowe elementy, takie jak dodatkowe miejsca siedzące wokół stołu w kształcie litery L czy półprzezroczyste drzwi kabiny i duże okn, które zapewniają dużo światła oraz umożliwiają przewietrzenie jachtu.

Activ 805 Sundeck oferuje największą w swojej klasie przestrzeń do opalania w kabinie Sundeck, z łatwym do rozwinięcia obszarem do opalania z przodu, z podwójnymi szezlongami i szeroką płaską powierzchnią. Kokpit można w ciągu kilku minut przekształcić z części wypoczynkowej w jadalnię lub duży pokład słoneczny. Kabina jest idealna na nocleg dla maksymalnie czterech osób, ale główna koja może być również przekształcona w miejsce do siedzenia ze stołem.OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.