Activ 755 Sundeck to bezsprzecznie wysokowydajny jacht, dzięki czemu Ty, Twoi przyjaciele i rodzina możecie cieszyć się wodą w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Silnik zaburtowy o mocy do 300 KM daje Activowi 755 Sundeck dużą moc w ruchu, ergonomiczne zaprojektowane stanowisko sternika sprawia, że jacht jest on chętnie wykorzystywany do uprawiania sportów wodnych i szybkiej żeglugi.

Dzięki bardzo dużej powierzchni do opalania na przednim pokładzie, ze zintegrowanymi zagłówkami. Activ 755 Sundeck oferuje optymalne warunki do zażywania kąpieli słonecznych nawet 3 osób. Kuchnia z umywalką, bieżącą wodą, lodówką i kuchnią jednopalnikową zapewnia maksymalny komfort podczas opalania. Wewnątrz kabina oferuje komfortowe warunki do spożywania posiłków dla maksymalnie czterech osób w ciągu dnia, a także noclegów dla dwóch osób.

Płynny, elegancki i stylowy wygląd zewnętrzny Activ 755 Sundeck to hasło przewodnie, a rozwiązania konstrukcyjne na pokładzie sprawiają, że łodzi nie można łatwo przegapić. Począwszy od doskonałego układu konsoli sterującej, poprzez liczne konfiguracje miejsc siedzących zarówno w kabinie, jak i w kokpicie, Activ 755 Sundeck wykorzystuje wzornictwo, aby zaoferować maksymalne możliwości.

Activ 755 Sundeck oferuje duże miejsce do opalania z przodu, wszechstronny fotel w kokpicie, którą można przekształcić w jadalnię, oraz konfigurację kabiny, którą możne zostać wykorzystana do spania, a nawet jako wygodne miejsce do zabawy dla dzieci.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.