Łódź Activ 675 Sundeck jest napędzana silnikiem zewnętrznym o mocy do 225 KM.

Na pokładzie, dostęp do dziobu i innych części łodzi jest łatwy dzięki szerokim schodom, dobrze rozmieszczonym poręczom i wysokiej burcie. W celu poprawy widoczności sternika opracowano szybę przednią z nowym, przyciemnianym szkłem. Miłośnicy wody z pewnością pokochają obrotowe oparcie, dzięki któremu łatwo dotrą do platform pływackich.

2-metrowy pokład słoneczny podnosi poprzeczkę dla wszystkich tego typu pokładów w tej kategorii łodzi. Do kabiny prowadzą przesuwne drzwi, a w środku znajduje się duża ilość miejsca do siedzenia. W nocy zamienia się je w wygodną podwójną koję. W kokpicie ulepszone fotele kubełkowe sterników obracają się w dowolny sposób i zostały wzmocnione, aby zapewnić większy komfort.

Kokpit jest najbardziej uniwersalną przestrzenią na pokładzie Activ 675 Sundeck. Obrotowe oparcie prowadzi do platformy pływackiej i masztu narciarskiego. Po odrobinie sportów wodnych, zdejmowany stół i uchylne fotele pilotów zmieniają kokpit w jadalnię dla 4 osób. Konfiguracja kabiny jest również wielozadaniowa. Możesz cieszyć się odpoczynkiem na fotelu w kształcie litery U lub przekształć kabinę w przytulną sypialnię dla 2 osób.

Pokaźna ilość schowków znajdują się pod rufowym siedzeniem, w obszernym pomieszczeniu w kabinie i tacę do przechowywania w konsoli steru. Oznacza to, że na pokładzie znajdują się specjalne schowki zarówno na stałe wyposażenie (poduszki, stolik zewnętrzny, maszt narciarski, oświetlenie nawigacyjne, kamizelki ratunkowe), jak i na inne drobiazgi, oraz rzeczy osobiste.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.