Bezpieczeństwo na Active 675 Bowrider zaczyna się od stanowiska sterowania.

Znajduje się w nim dużo miejsca na opcjonalne urządzenia nawigacyjne i sprzęt silnikowy, takie jak ploter GPS/chart, Active Trim i Zipwake Dynamic Trim Control. Sprzęt ten pomoże Ci uzyskać komfortową obsługę i najlepszą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Na łodzi można zainstalować silniki o mocy od 115 do 225 KM. Ponadto, głęboki kokpit i wysoka burta na dziobie pozwalają zarówno dzieciom jak i dorosłym na bezpieczne siedzenie i poruszanie się po łodzi.

Dziób łodzi jest oddzielony od reszty Activ 675 Bowrider drzwiami z systemem odpływowym, dzięki czemu kokpit jest zawsze suchy. Wygodnie zaprojektowany trap ułatwia przejście z rufy na dziób i z powrotem. Nie ma różnicy poziomów pomiędzy obydwoma obszarami, a cała powierzchnia pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas. Komfort prowadzenia zapewniają podwójne fotele na poliestrowej podstawie.

Bowrider Activ 675 posiada schowek pod pomostem kąpielowym, pod siedzeniami rufowymi i siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna na wszystko, co chcesz wnieść na pokład. Chcesz też daszek bimini z obudową? Jeśli tak, to nie musisz się zastanawiać, gdzie można go umieścić, kiedy jest niepotrzebny - jest zintegrowany schowek, który ułatwia szybkie rozmieszczenie daszku.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.