Łódź Activ 605 Bowrider, charakteryzuje się stylowymi szynami łukowymi, które umożliwią bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z zakrętów, nawet przy dużych prędkościach.

Z tyłu łodzi znajduje się duża platforma kąpielowa z ruchomym stopniem, który zapewnia łatwy dostęp do wody. Po wejściu na pokład, bezpieczeństwo gwarantuje głęboki kokpit, wysokie relingi i system odpływowy, który utrzymuje kokpit w stanie suchym. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą bezpiecznie poruszać się po pokładzie Activ 605 Bowrider.

Zarówno fotele sternika jak i drugiego sternika zamontowane są na poliestrowej podstawie. Podnosi to komfort pilotowania. Będziesz mógł również cieszyć się sportową kierownicą, standardowym hydraulicznym układem kierowniczym i oprzyrządowaniem SmartCraft, który ułatwi Ci obsługę łodzi i pozwoli nadzorować pracę silnika.

Na jachcie możesz zjeść lunch lub kolację w przy nowym stole w kokpicie z laminowanym blatem lub nawet prawdziwym drewnem teakowym.

W Activ 605 jest miejsce dla 6 osób. Czy twoja załoga ma ochotę na kąpiel słoneczną? Zmień zarówno dziób jak i kokpit w przestronne pokłady słoneczne. Nowy system leżaków na dziobie jest łatwiejszy do ustawienia i nie wymaga żadnych dodatkowych elementów.

Przed siedzeniem drugiego sternika znajduje się schowek na drobiazgi, kolejny schowek jest zintegrowany z konsolą. Schowek na odbijacze znajduje się teraz przy burcie, dzięki czemu nie musisz więc już przeszukiwać wszystkich schowków.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.