Łódź Activ 555 Bowrider została zaprojektowana jako bezpieczna - z wysokimi burtami, relingiem, drzwiami wejściowymi i głębokim kokpitem.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą się swobodnie poruszać i czuć się bezpiecznie podczas każdego z rejsów.

Relaks jest kluczowy w Activ 555 Bowrider. Niezależnie od tego, czy preferujesz dziób, czy też kokpit, oba te obszary możesz przekształcić w pokład słoneczny.

Prowadzenie Activ 555 Bowrider jest prawdziwym przeżyciem dzięki standardowej, hydraulicznej lub sportowej kierownicy, które są rzadkością na łodzi tej wielkości. Łódź jest również wyposażona w wygodne fotele obrotowe i zintegrowane podnóżki. A dzięki bardzo dużemu zbiornikowi paliwa, który może pomieścić do 110 litrów paliwa, można dłużej cieszyć się rejsem na łodzi i płynąć dalej, nie myśląc o tankowaniu.

Łodzie Bowrider firmy Quicksilver szczycą się dużą wszechstronnością. Eleganckie linie i nowoczesny jej projekt sprawiają, że jest to świetna łódź dla żeglarzy zainteresowanych sportami wodnymi, imprezowaniem z przyjaciółmi lub po prostu chłonięciem słońca. Na rufie, nad mocnym, niezawodnym silnikiem, spoczywa stylowy łuk wyciągu narciarskiego.

W kokpicie znajduje się kącik jadalny, który można bardzo łatwo przekształcić w salonik słoneczny poprzez opuszczenie tylnej ławki. Stół z laminowanego drewna tekowego dodaje elegancji. Część dziobowa jest bardzo wszechstronna - część wypoczynkowa może być również przekształcona w pokład słoneczny.

Nie trzeba iść na kompromis w kwestii tego, co można zabrać na pokład. Kilka schowków sprawi, że wszystkie Twoje rzeczy pozostaną bezpieczne i niewidoczne. Pod siedzeniami na dziobie i w kokpicie, a także w obu konsolach znajdziesz duże schowki. Małe przedmioty można przechowywać w desce rozdzielczej po stronie drugiego sternika.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.