Bezpieczeństwo i osiągi idą w parze, przynajmniej jeśli chodzi o Quicksilver Activ 755 Open.

Od solidnego kadłuba po głęboki, bezpieczny kokpit i obszar z podwójnymi platformami pływającymi - ta jednostka jest ostatnim słowem w zakresie bezpiecznych i pewnych osiągów na wodzie.

Dzięki zaburtowym silnikom o mocy dochodzącej do 300 KM, i doskonałej sterowności, doskonałej konstrukcji kadłuba i funkcjom, takie jak wypustki do trymowania, sprawiają, że Activ 755 Open, z przyjemnością można go używać do uprawiania sportów wodnych i szybkich rejsów.

Płynna, elegancka i stylowa konstrukcja zewnętrzna Activ 755 Open jest hasłem przewodnim, a rozwiązania konstrukcyjne na pokładzie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, sprawiają, że ta łódź sprawia niezapomniana wrażenia. Począwszy od sportowej deski rozdzielczej, a skończywszy na konfiguracji wielu miejsc siedzących zarówno w kokpicie, jak i na dziobie, Activ 755 Open wykorzystuje swą konstrukcję, aby zaoferować maksymalne możliwości.

Zarówno na pokładzie dziobowym, jak i w kokpicie dostępne są różne konfiguracje miejsc siedzących, jadalnych, wypoczynkowych lub do uprawiania sportów wodnych. W kabinie znajduje się mnóstwo naturalnego światła pochodzącego z drzwi kabiny, a także doskonała wentylacja. Opcjonalna morska toaleta przesuwa się pod kokpitem, gdy nie jest używana, pozostawiając miejsce na część sypialną lub miejsce zabaw dla dzieci. Dodatkowo, opcjonalny kambuz w kokpicie jest wyposażony w umywalkę, bieżącą wodę i jednopalnikową kuchenkę dla zapewnienia maksymalnego komfortu.

Część dziobowa - w jednej chwili jest to wygodna jadalnia z miejscami do siedzenia przy stole, a w następnej, można ją przekształcić jednym ruchem ręki, w płaską część wypoczynkową obejmującą całą część dziobową. Przestronny kokpit oferuje dwie konfiguracje miejsc siedzących - ławeczkę, którą można częściowo zdemontować w celu lepszego dostępu do pawęży, lub wędkowania oraz opcjonalną konfigurację U-lounge zapewniającą dodatkową ilość miejsc siedzących z wygodnymi składanymi siedzeniami.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.