Mocny silnik gwarantuje łodzi Activ 675 Open bezpieczną i zwinną nawigację.

Na jej pokładzie dzieci i dorośli czują się swobodnie i bezpiecznie dzięki wysokiej burcie i możliwości łatwego przechodzenia od przodu do tyłu. Szereg elementów bezpieczeństwa zapewnia również łatwy dostęp do części łodzi i do wody. Na przykład, odchylane oparcie prowadzi do dużej platformy z wbudowaną drabinką do pływania. W ten sposób wydostanie się z wody jest równie łatwe jak wskoczenie do wody.

Obrotowe fotele kubełkowe dla sternika i drugiego sternika są wyposażone w nowe, wykonane z włókna szklanego, podpory dla lepszego komfortu sterowania, a ster łodzi posiada  tacę do przechowywania oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Map.

Ruchome oparcie pozwala na łatwy i swobodny dostęp do platform pływackich. Na dziobie Activ 675 Open znajduje się zintegrowany schowek na kotwicę/linię z opcjonalną elektryczną windą wyciągową.

Activ 675 Open został zaprojektowany z myślą o Twoich ulubionych zajęciach na świeżym powietrzu. Chcesz uprawiać żeglarstwo, wędkarstwo lub pływać na nartach wodnych? Twoje życzenie jest rozkazem dla łodzi. Przestronny dziób zamienia się również w pokład słoneczny i jadalnię. Dzięki obrotowym siedzeniom sterników możliwe jest także prowadzenie swobodnej rozmowy z całą grupą zgromadzoną w kokpicie. Kompaktowa kabina oferuje schronienie i jest idealna do drzemki.

Activ 675 Open oferuje schowek pod siedzeniem dziobowym. W kabinie znajduje się również dedykowany schowek na maszt narciarski, rufowe światło nawigacyjne i przedłużenia pokładu słonecznego. Przedmioty osobiste i inne drobiazgi znajdują się w schowku pod siedzeniem rufowym. Oczywiście jest też w pełni zintegrowany schowek na dziobie przeznaczony na kotwicę i cumę.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.