Bezpieczeństwo na łodzi Activ 605 Open jest gwarantowane przez wysoką burtę i łatwość poruszania się.

Dzieci i seniorzy mogą swobodnie przemieszczać się po pokładzie. Ale Ty pewnie wolisz pływać niż chodzić. Obrotowe oparcie Twojego fotela zapewnia płynny dostęp do dużych platform pływackich. Znajdziesz tam również zintegrowaną drabinkę do pływania.

Kokpit jest pełni funkcjonalny. Obrotowe oparcie pozwala na łatwy i swobodny dostęp do platform pływackich. Ponadto, 2 obrotowe fotele pozwalają sternikowi i drugiemu sternikowi zwrócić się w stronę pasażerów i dołączyć do rozmowy. Opcjonalny prysznic w kokpicie pozwala na odświeżenie się po kąpieli. Dwukolorowa konsola ze sterem łodzi jest wyposażona w schowek oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Czarterów.

Przestronne miejsce do siedzenia na dziobie zamienia się w ciągu kilku sekund w rozbudowany salon słoneczny. Stolik zewnętrzny zamienia się w fantazyjną jadalnię dla 4 osób dorosłych. Z tyłu, dzięki obrotowym fotelom pilotów, kokpit jest kolejnym doskonałym miejscem do spotkań towarzyskich dla całej załogi.

W Activ 605 Open jest mnóstwo miejsca do przechowywania. Laminowany stopień z drewna tekowego w konsoli ułatwia dostęp również do dolnej części schowka. Inne akcesoria, takie jak maszt narciarski, rufowa lampa nawigacyjna i przedłużenia pokładu słonecznego również znajdują się w dedykowanym schowku.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.