Z pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 115 KM łódź Activ 555 Open jest przygotowana do przyjemnych rejsów.

Lekko przyciemniona przednia szyba pomaga sternikowi zachować dobrą widoczność. Dla pasażerów dostęp do łodzi i do wody jest wygodny i bezpieczny. Z łatwością wchodzą oni do łodzi z dziobu i zjeżdżają do wody z dużych platform pływających na rufie. Konstrukcja łodzi i wysoka burta ułatwiają bezpieczną przemieszczanie się.

Na jachcie Activ 555 Open będziesz cieszyć się siedząc na miejscu sternika. Zarówno sternik jak i drugi sternik posiadają wygodne fotele kubełkowe z możliwością obrotu. Ergonomiczny, dwukolorowy ster wyposażony jest w tacę do przechowywania oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Map. Uzupełnieniem stanowiska są podnóżki. Z tyłu łodzi, odchylane siedzenie optymalizuje dostępną przestrzeń w kokpicie i umożliwia całkowite przechylenie silnika.

Activ 555 Open jest uniwersalny i przemyślany od dziobu do rufy. Dziobowy salon słoneczny błyskawicznie przekształca się w jadalnię z zewnętrznym stołem. A gdy wyłączysz silnik łodzi, dajesz obrotowemu fotelowi sternika możliwość rozmowy z załogą. Chyba że wolisz sport, oczywiście. W takim przypadku należy zamontować maszt narciarski i dobrze się bawić.

Na maszcie narciarskim znajduje się specjalny schowek, oraz rufowe światło nawigacyjne. Przedmioty osobiste można bezpiecznie przechowywać pod siedzeniami. Na dziobie znajduje się stały dostęp do schowka w konsoli, nawet przy rozłożonym salonie słonecznym. Schowek z wykończeniem Premium po wewnętrznej stronie chroni stół zewnętrzny i poduszki przed złymi warunkami atmosferycznymi.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.