Aby rejsy łodzią Activ 505 Open były przyjemne i bezpieczne, można w niej zamontować pojedynczy silnik zaburtowy o mocy do 100 KM

Wysoka burta i łatwość przemieszczania się po pokładzie zwiększają bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Łatwy dostęp od strony dziobu oraz zintegrowane podwójne platformy pływające zachęcają do aktywności, wchodzenia i schodzenia z łodzi do wody. Lekko przyciemniana przednia szyba poprawia widoczność sternikowi przez cały czas.

Przechylane siedzenie rufowe optymalizuje dostępną przestrzeń w kokpicie, jednocześnie umożliwiając całkowite przechylenie silnika. Stylowy, dwukolorowy ster odpowiada na potrzeby sternika, zarówno siedzącego, jak i stojącego. Zawiera tacę do przechowywania oraz miejsce do zamontowania 7" GPS/ Plotera Map. Podnóżek zapewnia jeszcze większą wygodę podczas rejsu. A nawet przy rozłożonym salonie słonecznym, dostęp do konsoli pozostaje całkowicie wolny.

Każda sekcja Activ 505 Open służy wielu celom. Miejsce do siedzenia na dziobie przekształca się w ciągu kilku sekund z podstawowego salonu słonecznego w przedłużony. A w czasie kolacji równie szybko instaluje się zewnętrzny stół. Kokpit staje się miejscem spotkań towarzyskich, w którym sternik i pasażerowie są zwróceni do siebie nawzajem.

Na dziobie kokpitu znajduje się schowek w konsoli, który chroni stół zewnętrzny i poduszki przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dostęp do tego schowka jest prosty, nawet przy rozłożonym pokładzie słonecznym. Mniejsze przedmioty mogą być bezpiecznie przechowywane pod siedzeniem. Activ 505 Open zawiera również dedykowany schowek na maszt narciarski, światło nawigacyjne.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.