Zaprojektowany z myślą o solidnym, a jednocześnie wydajnym użytkowaniu zarówno na wodach śródlądowych, jak i na morzu, precyzyjnie zaprojektowany kadłub 905 Pilothouse jest idealny zarówno do wędkowania, jak i do rejsów w różnych warunkach pogodowych.

Wysokiej klasy pakiet elektroniczny, który zawiera GPS do precyzyjnej nawigacji oraz VHF do bezpiecznej komunikacji. Kabina oferuje widoczność 360°, a podwójne wycieraczki okna i myjka zapewniają czystą widoczność.

Wędkowanie i wygoda idą w parze z Pilotażem 905 zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz łodzi. W części dziobowej i w kokpicie znajduje się dużo miejsc siedzących. W kokpicie znajduje się zewnętrzne oświetlenie przygotowane do pracy w nocy. Wnętrze w pełni funkcjonalnego kambuza zawiera umywalkę i kuchenkę gazową, natomiast kabina zapewnia łatwy dostęp do pełnowymiarowej koi dziobowej dla 2 osób, a także przestronną koję rufową skonfigurowaną zarówno do zakwaterowania jedno-, jak i dwuosobowego. W pełni odseparowana część jest wyposażona w zamkniętą toaletę oraz wysuwaną kabinę prysznicową.

Duży, dobrze wyposażony kokpit wędkarski 905 Pilothouse jest marzeniem wędkarzy. Stacja rybna wyposażona jest w umywalkę, deskę do krojenia, myjkę z zimną wodą i uchwyty na wędki, a w zestawie Fish Pack znajduje się zmywarka, dodatkowe uchwyty na wędki i szafka na wędki w kabinie, szuflady na lodówkę i dodatkowe uchwyty na wędki ze stali nierdzewnej. Cała stacja cofa się po naciśnięciu przycisku, aby zmaksymalizować powierzchnię kokpitu. W podłodze kokpitu znajdują się zintegrowane szafki na ryby, opcjonalna druga stacja steru oraz opcjonalnie zintegrowana osłona przeciwsłoneczna, dzięki czemu nie ma potrzeby szukania schronienia przed słońcem.

Pomimo imponującego zakresu funkcji, jest jedna rzecz, której nie brakuje w Captur 905, a mianowicie przestrzeń. W kokpicie znajduje się duży centralny schowek oraz dwie szafki na ryby, w których można trzymać złowione ryby. Wewnątrz znajduje się schowek w jadalni, w kambuzie oraz duży schowek pod koją w kabinie.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.