Pilothouse 675 jest gotową do użycia jednostką zaprojektowaną z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

Wysokie burty w kokpicie, barierki zabezpieczające i łatwy dostęp do dziobu zapewniają bezproblemowe korzystanie z łodzi. Sterówka zapewnia widoczność 360°, pomosty pływające pozwalają rodzinie i przyjaciołom na bezpieczne i łatwe wchodzenie i wychodzenie z wody. Opcjonalna winda kotwiczna zapewnia dodatkową kontrolę - niezależnie od tego, czy chcesz wypłynąć w pośpiechu, czy pozostać dokładnie tam, gdzie jesteś.

Twój komfort jest naszym celem. W pełni konfigurowalna przestrzeń w kokpicie może zostać w ciągu minuty przekształcona w przestrzeń do siedzenia i spożywania posiłków za pomocą opcjonalnego pakietu komfortowego. W kabinie znajdują się miejsca siedzące dla czterech osób oraz rozkładana koja, w której mogą spać dwie osoby. Poręczny kambuz z umywalką i kuchenką można łatwo rozbudować o możliwość korzystania z wody słodkiej i lodówki. Możesz również wzbogacić swój statek o alternatywną konsolę steru, toaletę morską i kolorowy kadłub.

Gotowy na wspaniałe doznania wędkarskie? Przygotuj przynętę na dedykowanej stacji dzięki zintegrowanej desce do krojenia. Następnie zlokalizuj najlepsze miejsce do wędkowania za pomocą opcjonalnego plotera GPS/Chart. Gdy już tam będziesz, chwyć wędki z łatwo dostępnego i wygodnie umieszczonemu uchwytowi.

Pilothouse 675 łączy w sobie poczucie przestrzeni i wolności bez poświęcania miejsca na przechowywanie. Twoje wędki zmieszczą się w zamykanym schowku podłogowym. Schowki w podłodze kokpitu, schowek pod kambuzem oraz dodatkowe miejsce pod koją i kanapą rufową zapewniają wiele bezpiecznych, dostępnych miejsc, w których można przechowywać wszystkie rzeczy potrzebne do wędkowania i zabawy.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.