Captur 605 Pilothouse daje tak dobre wrażenia wędkarskie, że możesz nie zauważyć jak bardzo jest przy tym bezpieczny!

Przejścia zapewniają szybki dostęp do wszystkich obszarów łodzi. Opcja z kabestanem dziobowym umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek zarzucenie kotwicy. Hartowana szyba przednia i duże okno rufowe sprawiają, że płyniemy dokładnie tam, gdzie się znajdujemy.

Znajdź w kabinie z miejscami siedzącymi dla dwóch osób. ochronę przed każdą pogodą. Dodatkowe, łatwe do zmiany miejsca w kokpicie i jadalni, oferują możliwość relaksu na zewnątrz. A po intensywnych łowach, zasłoń zasłony w kabinie i zdrzemnij się w dwuosobowej koi z wygodnymi poduszkami, a fale nich ukołyszą Cię do snu.

Dzięki dużej ilości miejsca w kokpicie, możesz cieszyć się wspaniałymi chwilami wędkarskimi z przyjaciółmi. Przechowuj do sześciu wędek w bezpiecznym i zamykanym schowku na podłodze. Znajdź najlepsze miejsce do wędkowania z opcjonalnym pakietem GPS. Następnie użyj wbudowanych schowków do przechowywania połowu aż do momentu, gdy przyjdzie czas na grillowanie. Pilothouse 605 - idealny do wędkowania z przyjaciółmi.

W Pilothouse 605 chodzi o poczucie wolności i otwartej przestrzeni na wodzie - nie ma tu bałaganu. Wędki i inne przedmioty do przechowywania łatwo zmieszczą się w zamykanych na klucz miejscach na podłodze lub na wysokich burtach. Twoja przynęta i ryby pozostaną świeże w schronisku i szafce na ryby. A dzięki możliwościom przechowywania pod ławką i w schowkach w podłodze kokpitu, będziesz miał mnóstwo miejsca do swobodnego poruszania się.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.