Jak wiesz, większa łódź to często bezpieczniejsza łódź.

Duża platforma pływacka ze stopniem zapewnia łatwy dostęp do wody i powrót na pokład Activ 605 Cruiser. Ponadto, jeśli przyprowadzisz swoje dzieci, które nie mogą siedzieć spokojnie, będą całkowicie bezpieczne. Wysoka burta na przednim pokładzie i głęboki kokpit pozwalają im bezpiecznie poruszać się podczas rejsów rodzinnych.

Jako kapitan jachtu, będziesz szczęśliwy widząc, że Twój obrotowy fotel jest teraz zamontowany na poliestrowej podstawie. Twój drugi sternik, w podobnym fotelu, patrzy prosto na rozmieszczone stopnie na przednim pokładzie. Ta unikalna konstrukcja pozwala na umieszczenie drzwi kabiny na środku kokpitu. Półprzezroczyste drzwi, otwierany świetlik i luk pokładowy wpuszczają światło i powietrze do wnętrza kabiny. Wewnątrz podwójna koja mieści 2 osoby, które uwielbiają spędzać noc na powierzchni wody.

Aż do 6 osób znajdzie co najmniej tyle samo sposobów na spędzenie czasu na Activ 605 Cruiser. Pokład przedni można przekształcić w duży pokład słoneczny z centralnie umieszczoną poduszką. Z tyłu, niebieskie niebo prosi o opcjonalny drugi pokład słoneczny. Jednak w przypadku szarych chmur równie szybko można zastosować daszek bimini. Możesz też znaleźć schronienie w kabinie, jest tam podwójne miejsce do siedzenia w kształcie litery U i koja dla 2 osób.

Twoje rzeczy pozostają suche w schowkach pod platformą pływacką i pod siedzeniami rufowymi. Trzecie miejsce do przechowywania jest zintegrowane pod częścią wypoczynkową kabiny. Oczywiście ochraniacze i wyposażenie opcjonalne, takie jak szafka lub stół w jadalni, również mają swoje własne przestrzenie.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.