Dzięki łodzi 805 Pilothouse pewnie i bez problemu, dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności do 350 litrów, dopłyniesz do swojego tajemniczego łowiska.

Pozostań w kontakcie zarówno z lądem, jak i z innymi statkami za pomocą radia Simrad RS20 VHF, podczas gdy Ty bezpiecznie poruszasz się po niebezpieczeństwach za pomocą radaru Simrad 3G.

Szybkie popołudnie na jeziorze lub nocleg na morzu. Stół w salonie i regulowane siedzisko w 805 Pilothouse to świetne miejsce do odpoczynku lub szukania schronienia. Kambuz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zjeść posiłek lub utrzymać w zimnie napoje. Dwie osoby mogą odpocząć w komfortowych warunkach wewnątrz kabiny, a dodatkową prywatność zapewnia zamknięta, spłukiwaną morską wodą toaleta. Pokład jest otwarty na wędkowanie, a zintegrowane fotele na sterburcie i rufie rozkładają się, gdy trzeba zdjąć ładunek, można też ustawić stół w kokpicie do jedzenia.

Pilothouse 805 jest przystosowany dla poważnego wędkarza, zachowaj swoje połowy w masywnej, natlenionej szafce na ryby z wypompowaną wodą. W kokpicie i w kabinie znajduje się specjalny schowek na wędki. A dzięki dwóm konsolom sterowniczym, możesz umieścić łódź bezpośrednio nad łowiskiem lub poruszać się w ciasnych miejscach w pobliżu innych łodzi.

Łatwo wchodzisz i wychodzisz z kabiny 805 Pilothouse z drzwiami zintegrowanymi z prawą burtą. Opcjonalny pakiet Explorer Pack dodaje unikalny wygląd, który pokochasz dodaje jej sportowego wyglądu, z przepięknym turkusowym niebieskim paskiem owijaniem wokół kadłuba i czarnymi szynami, uchwytami na odbijacze i twardym dachem.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.