Wędkarstwo to nie tylko hobby, to styl życia, a to widać w zupełnie nowym 705 Pilothouse. Swobodnie poruszająca się kabina z ergonomiczną, przestronną konstrukcją wita Cię w podróży wędkarskiej na pokładzie. Elegancki, sportowy kadłub został zaprojektowany dla zapewnienia najwyższego komfortu na otwartym oceanie lub lokalnych jeziorach z najlepszymi w swojej klasie udogodnieniami. Steruj swoim statkiem z fotela kapitana lub drugiego steru na pokładzie i znajdź zarówno ryby jak i bezpieczny port z najwyższej jakości elektroniką. Opcje silnika o mocy do 225 KM oraz siedmioosobowa pojemność zapewniają dobrą zabawę każdemu, kto wybiera się na kolejną wyprawę wędkarską.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.