Otwarty i przestronny, nowy Quicksilver 475 aXess zapewnia bezpieczeństwo pasażerom dzięki wysokiej burcie. Pływacy i miłośnicy sportów wodnych mogą z łatwością dostać się na pokład dzięki zintegrowanej platformie kąpielowej.

Ciesz się stabilnością i płytkim zanurzeniem dzięki konstrukcji kadłuba typu M, która sprawia, że umieszczenie łodzi na przyczepie pod koniec dnia jest dziecinnie proste. Z łatwością poruszaj się po pokładzie dzięki standardowej i stylowej podłodze GatorStep. Możesz pewnie płynąć w rejs, korzystając z wyposażenia bezpieczeństwa, takiego jak przenośna gaśnica, zestaw cumowniczy i klakson. To bezproblemowa zabawa dla całej rodziny w kompaktowej, ekonomicznej łodzi Quicksilver.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.