Quicksilver Activ 905 Weekend to łódź zaprojektowana zarówno dla żeglugi po wodach śródlądowych, jak i przygód na pełnym morzu.

Activ 905 posiada szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie. Duża przejrzystość z kabiny umożliwia prawie 360 stopni obserwacji. Opcjonalny podwójny silnik zapewnia dodatkową moc. Drzwi przesuwne w kabinie, umożliwiają łatwy dostęp z kokpitu na dziob. Przejście na tylną część łodzi i platformę kąpielową, ze zintegrowaną drabiną pływacką zapewniają bezpieczny ruch na pokładzie oraz łatwy dostęp do wody.

Niezależnie czy jesteś nastawiony na aktywne pływanie czy pełen relaks – Activ 905 Weekend jest idalny. Ławka w kokpicie może zostać przekształcona w dużą jadalnię lub salon słoneczny, jeżeli to za mało i nadal narzekasz na brak słońca - przejdź na pokład dziobowy.

Łódź możesz zamówić z opcjonalną klimatyzacją lub ogrzewaniem. Duża kuchnia z kuchenką i opcjonalną kuchenką mikrofalową oraz lodówką pozwala na przygotowanie posiłków podczas pobytu na wodzie.

Activ 905 Weekend to połączenie estetyki, jakości oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni, a włazy dachowe zapewniają mnóstwo naturalnego światła w kabinach.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.