Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Activ 805 oferuje szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa, które pozwolą Ci cieszyć się aktywnością na wodzie.

Dzięki kadłubowi zaprojektowanemu z myślą o bezpiecznym, a jednocześnie wydajnym użytkowaniu oraz wysokiej dostępności i widoczności konsoli nawigacyjnej, jest to niezwykle bezpieczna jednostka przy każdej prędkości i w różnych warunkach pogodowych.

Łatwy dostęp na rufie, podwójne pomosty pływające oraz solidna drabinka - umożliwiają szybki i prosty dostęp bezpośrednio z wody.

Wysokiej jakości wyposażenie zewnętrzne i inteligentne zaprojektowane elementy nadają łodzi niepowtarzalny styl, uzupełniony o wysokiej klasy wykończenie w świateł LED i zmodernizowanego stołu w kokpicie. Wnętrza są eleganckie i stylowo urządzone, zachowano dbałość o detale w wykończeniu tapicerki, szafek i drewnianych listew.

Funkcję noclegu w Activ 805 Cruiser pełni przestronna dwuosobowa kabina z przodu oraz podwójne środkowe łóżka. Dodatkowo do dyspozycji: prywatna toaleta morska z własnym oknem i umywalką oraz solidny i praktyczny kambuz z lodówką, systemem świeżej wody i kuchenką. W ciągu dnia Activ 805 Cruiser może komfortowo pomieścić do dziewięciu dorosłych osób.

Activ 805 Cruiser oferuje wiele konfiguracji do zabawy i spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, niezależnie od tego, czy chodzi o narty, sporty wodne czy rejsy przybrzeżne lub śródlądowe. Do dyspozycji mamy trzy różne konfiguracje kokpitu - od wygodnego siedzenia w kokpicie po jadalnię i przestronny salonik słoneczny. Zmodernizowany stół w kokpicie mieści pięć osób.