Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Na łodzi Activ 675 Cruiser ma wyraźnie określony obszar wyjścia, który mówi wszystkim pasażerom, gdzie mają wejść i wyjść z łodzi.

Pozwala to na szybkie i bezpieczne wsiadanie do łodzi. Po wejściu na pokład można łatwo poruszać się od dziobu do rufy. A jeśli chcesz popływać, istnieje duży podest – platforma kąpielowa. Ergonomiczne stanowisko sterowania i głęboki kokpit sprawiają, że kapitan, załoga, łącznie z dziećmi jest zawsze bezpieczna.

Duże lewe stopnie umożliwiają łatwy dostęp do przedniego pokładu. Ten unikalny układ pokładu uwalnia przestrzeń w środku łodzi. I to właśnie tam znajdują się półprzezroczyste drzwi, które po przesunięciu, umożliwiają wejście do kabiny w kształcie litery U, która można przekształcić w wygodną podwójną koję. Półprzezroczyste drzwi kabiny, otwierany świetlik i luk pokładowy zapewniają duże oświetlenie i wentylację. Zewnętrzy ster może być wyposażony w oprzyrządowanie SmartCraft oraz zaawansowany technologicznie 9-calowy GPS.

Większość akcji na Cruiser Activ 675 odbywa się w obszarze kokpitu. Podwójny, dwukierunkowy fotel drugiego sternika umożliwia pozostawanie twarzą do przodu podczas rejsu lub wspólne spędzanie czasu i relaks, na przykład podczas kolacji. A jeśli do konfiguracji jachtu dodasz sterburtę z flipem na prawej burcie, jeszcze więcej osób zgromadzi się wokół stołu w kokpicie. W ciągu kilku minut kokpit może zostać zamieniony w salon słoneczny. Jeśli położysz siedzenie na rufie, salon słoneczny stanie się jeszcze większy.

Schowki są zintegrowane pod platformą pływacką i pod siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna do przechowywania rzeczy osobistych. Ochraniacze, a nawet opcjonalny daszek mają swoje własne dedykowane miejsce do przechowywania.