Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI i ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Activ 805 Sundeck oferuje szeroki zakres bezpieczeństwa, które pozwolą Ci cieszyć się wodą z spokojem o Twoją rodzinę.

Wydajna opcja z jednym lub dwoma silnikami zapewnia duże przyspieszenie i maksymalną prędkość. Solidny kadłub, wysokie burty i ergonomiczny ster sprawiają, że jest to niezwykle bezpieczna i przyjazna łódź, niezależnie od prędkości i warunków pogodowych.

Activ 805 Sundeck oferuje przestronną kabinę z łazienką z umywalką i opcjonalną toaletą morską. Na łodzi jest możliwość noclegu dla maksymalnie czterech osób. W ciągu dnia Activ 805 Sundeck może pomieścić do dziewięciu dorosłych osób w komfortowych i stylowych warunkach, co czyni go idealnym miejscem na niezapomniane, rejsy rekreacyjne, kąpiele słoneczne i zabawę z przyjaciółmi i rodziną.

Eleganckie, płynne linie Activ 805 Sundeck sprawiają, że jego stylowe proporcje tworzą zjawiskowaą obecność na wodzie. Zarówno na pokładzie jak i pod nim, Activ 805 Sundeck oferuje stylowe elementy, takie jak dodatkowe miejsca siedzące wokół stołu w kształcie litery L czy półprzezroczyste drzwi kabiny i duże okn, które zapewniają dużo światła oraz umożliwiają przewietrzenie jachtu.

Activ 805 Sundeck oferuje największą w swojej klasie przestrzeń do opalania w kabinie Sundeck, z łatwym do rozwinięcia obszarem do opalania z przodu, z podwójnymi szezlongami i szeroką płaską powierzchnią. Kokpit można w ciągu kilku minut przekształcić z części wypoczynkowej w jadalnię lub duży pokład słoneczny. Kabina jest idealna na nocleg dla maksymalnie czterech osób, ale główna koja może być również przekształcona w miejsce do siedzenia ze stołem.