Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Bezpieczeństwo na Active 675 Bowrider zaczyna się od stanowiska sterowania.

Znajduje się w nim dużo miejsca na opcjonalne urządzenia nawigacyjne i sprzęt silnikowy, takie jak ploter GPS/chart, Active Trim i Zipwake Dynamic Trim Control. Sprzęt ten pomoże Ci uzyskać komfortową obsługę i najlepszą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Na łodzi można zainstalować silniki o mocy od 115 do 225 KM. Ponadto, głęboki kokpit i wysoka burta na dziobie pozwalają zarówno dzieciom jak i dorosłym na bezpieczne siedzenie i poruszanie się po łodzi.

Dziób łodzi jest oddzielony od reszty Activ 675 Bowrider drzwiami z systemem odpływowym, dzięki czemu kokpit jest zawsze suchy. Wygodnie zaprojektowany trap ułatwia przejście z rufy na dziób i z powrotem. Nie ma różnicy poziomów pomiędzy obydwoma obszarami, a cała powierzchnia pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas. Komfort prowadzenia zapewniają podwójne fotele na poliestrowej podstawie.

Bowrider Activ 675 posiada schowek pod pomostem kąpielowym, pod siedzeniami rufowymi i siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna na wszystko, co chcesz wnieść na pokład. Chcesz też daszek bimini z obudową? Jeśli tak, to nie musisz się zastanawiać, gdzie można go umieścić, kiedy jest niepotrzebny - jest zintegrowany schowek, który ułatwia szybkie rozmieszczenie daszku.