Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Łódź Activ 605 Bowrider, charakteryzuje się stylowymi szynami łukowymi, które umożliwią bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z zakrętów, nawet przy dużych prędkościach.

Z tyłu łodzi znajduje się duża platforma kąpielowa z ruchomym stopniem, który zapewnia łatwy dostęp do wody. Po wejściu na pokład, bezpieczeństwo gwarantuje głęboki kokpit, wysokie relingi i system odpływowy, który utrzymuje kokpit w stanie suchym. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą bezpiecznie poruszać się po pokładzie Activ 605 Bowrider.

Zarówno fotele sternika jak i drugiego sternika zamontowane są na poliestrowej podstawie. Podnosi to komfort pilotowania. Będziesz mógł również cieszyć się sportową kierownicą, standardowym hydraulicznym układem kierowniczym i oprzyrządowaniem SmartCraft, który ułatwi Ci obsługę łodzi i pozwoli nadzorować pracę silnika.

Na jachcie możesz zjeść lunch lub kolację w przy nowym stole w kokpicie z laminowanym blatem lub nawet prawdziwym drewnem teakowym.

W Activ 605 jest miejsce dla 6 osób. Czy twoja załoga ma ochotę na kąpiel słoneczną? Zmień zarówno dziób jak i kokpit w przestronne pokłady słoneczne. Nowy system leżaków na dziobie jest łatwiejszy do ustawienia i nie wymaga żadnych dodatkowych elementów.

Przed siedzeniem drugiego sternika znajduje się schowek na drobiazgi, kolejny schowek jest zintegrowany z konsolą. Schowek na odbijacze znajduje się teraz przy burcie, dzięki czemu nie musisz więc już przeszukiwać wszystkich schowków.