Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Rejsy Activ 555 Cabin stają się łatwe dzięki standardowemu, hydraulicznemu systemowi kierowania, zintegrowanemu podnóżkowi i miejscu na 7-calowy ekran GPS.

Na pokładzie, Ty i Twoi pasażerowie poruszacie się w pełni bezpiecznie. Znajdziesz tu szerokie stopnie portowe ułatwiające dostęp na pokład, antypoślizgową powierzchnię pokładu oraz pomocne poręcze. Masz ochotę na kąpiel? Użyj zintegrowanej platformy pływackiej lub wysuń ją, aby delikatnie się wślizgnąć.

Sterówka Activ 555 została zaprojektowana tak, aby poprawić jej funkcjonalność i zoptymalizować przestrzeń. Jako sternik wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki. W kabinie znajduje się sportowa kierownica, zintegrowany podłokietnik i podnóżki, a dzięki Active Trim można bez wysiłku i optymalnie wykorzystać moc silnika. Kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę, po prostu wyłącz silnik i obróć fotel, aby znaleźć sie twarzą w twarz z załogą. Wnętrze w kabinie zostało zoptymalizowane, a podsufitka wewnętrzna daje odrobinę przytulności. Półprzezroczyste drzwi przesuwne i boczne świetliki na przednim pokładzie zapewniają świetlisty i komfortowy pobyt.

Łódź Activ 555 Cabin jest całoroczna. Obrotowe fotele i stół do mocowania od razu zamieniają kokpit w jadalnię. Można również skorzystać z przestrzeni, w której znajduje się salon słoneczny, lub przejść na dziobowy pokład słoneczny. Gdy zapadnie noc lub zbiorą się chmury, kabina czeka na ciebie. Usiądziesz tam wokół przytulnego stołu, albo zamień siedzenie w przestronną, dwumetrową koję.

Miejsca do przechowywania są wygodnie schowane pod siedzeniami na ławce rufowej. Dodatkowy schowek jest zintegrowany w konsoli steru jak i w kabinie. Activ 555 Cabin jest wyposażona w dużą ilość miejsca do przechowywania rzeczy osobistych, ochraniaczyi innych przedmiotów w suchym i bezpiecznym miejscu.