Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT + SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Wejdź na pokład ze spokojem ducha, wiedząc, że Twoje bezpieczeństwo gwarantuje solidny kadłub i inteligentne rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że Activ 505 Cabin jest doskonałym wyborem na wodzie.

Ulepszony dostęp do pawęży, antypoślizgowy dziób i przedni pokład z zabezpieczeniem w postaci barierki ochronnej oznaczają bezpieczeństwo podczas poruszania się po łodzi.

Maksymalna moc silnika zaburtowego to 100 KM, co w połączeniu z czułą i niezawodną obsługą sprawiają, że Activ 505 Cabin jest marzeniem na wodzie, oferując wszechstronne bezpieczeństwo, komfort i zabawę dla przyjaciół i rodziny.

Fani lepszej konstrukcji łodzi pokochają jej nowy wygląd. Profil kabiny Activ 505 Cabin jest stylowy i sportowy, a jej wnętrze wzbogacone jest o dużą ilość naturalnego światła. Znajduje się tam też miejsce na przenośną toaletę.

W Activ 505 Cabin znajdują się miejsca noclegowe przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób dorosłych. Kabina zapewnia maksymalną przestrzeń i komfort dzięki dłuższym kojom oraz miejsce na toaletę, którą można schować, gdy nie jest używana. Obszerne oświetlenie pochodzi z dwóch dobrze rozmieszczonych bulajów.

Kokpit oferuje miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób i przekształca się w strefę piknikową. Opcjonalny daszek bimini i pokład słoneczny w kokpicie znajdują się na czele listy komfortu, zapewniając ochronę przed słońcem.

Niezależnie od tego, czy szukasz dziennej łodzi dla rodziny i przyjaciół, czy też nocując tylko we dwoje, Activ 505 oferuje wszechstronność, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoją łódź. Kokpit z ławkowym siedziskiem łączy w sobie praktyczność i wygodę. Stół w kokpicie to nie tylko miejsce na piknik, a opcjonalny drugi fotel pilota zwiększa pełną pojemność kokpitu do pięciu miejsc siedzących. Wewnątrz kabiny, opcjonalne centralne wypełnienie tworzy bardzo szeroką koję, podczas gdy schowki są zintegrowane w całej łodzi, zarówno w kokpicie jak i w kabinie.