Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Jak wiesz, większa łódź to często bezpieczniejsza łódź.

Duża platforma pływacka ze stopniem zapewnia łatwy dostęp do wody i powrót na pokład Activ 605 Cruiser. Ponadto, jeśli przyprowadzisz swoje dzieci, które nie mogą siedzieć spokojnie, będą całkowicie bezpieczne. Wysoka burta na przednim pokładzie i głęboki kokpit pozwalają im bezpiecznie poruszać się podczas rejsów rodzinnych.

Jako kapitan jachtu, będziesz szczęśliwy widząc, że Twój obrotowy fotel jest teraz zamontowany na poliestrowej podstawie. Twój drugi sternik, w podobnym fotelu, patrzy prosto na rozmieszczone stopnie na przednim pokładzie. Ta unikalna konstrukcja pozwala na umieszczenie drzwi kabiny na środku kokpitu. Półprzezroczyste drzwi, otwierany świetlik i luk pokładowy wpuszczają światło i powietrze do wnętrza kabiny. Wewnątrz podwójna koja mieści 2 osoby, które uwielbiają spędzać noc na powierzchni wody.

Aż do 6 osób znajdzie co najmniej tyle samo sposobów na spędzenie czasu na Activ 605 Cruiser. Pokład przedni można przekształcić w duży pokład słoneczny z centralnie umieszczoną poduszką. Z tyłu, niebieskie niebo prosi o opcjonalny drugi pokład słoneczny. Jednak w przypadku szarych chmur równie szybko można zastosować daszek bimini. Możesz też znaleźć schronienie w kabinie, jest tam podwójne miejsce do siedzenia w kształcie litery U i koja dla 2 osób.

Twoje rzeczy pozostają suche w schowkach pod platformą pływacką i pod siedzeniami rufowymi. Trzecie miejsce do przechowywania jest zintegrowane pod częścią wypoczynkową kabiny. Oczywiście ochraniacze i wyposażenie opcjonalne, takie jak szafka lub stół w jadalni, również mają swoje własne przestrzenie.