Skonfiguruj swój jacht

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Quicksilver Activ 905 Weekend to łódź zaprojektowana zarówno dla żeglugi po wodach śródlądowych, jak i przygód na pełnym morzu.

Activ 905 posiada szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie. Duża przejrzystość z kabiny umożliwia prawie 360 stopni obserwacji. Opcjonalny podwójny silnik zapewnia dodatkową moc. Drzwi przesuwne w kabinie, umożliwiają łatwy dostęp z kokpitu na dziob. Przejście na tylną część łodzi i platformę kąpielową, ze zintegrowaną drabiną pływacką zapewniają bezpieczny ruch na pokładzie oraz łatwy dostęp do wody.

Niezależnie czy jesteś nastawiony na aktywne pływanie czy pełen relaks – Activ 905 Weekend jest idalny. Ławka w kokpicie może zostać przekształcona w dużą jadalnię lub salon słoneczny, jeżeli to za mało i nadal narzekasz na brak słońca - przejdź na pokład dziobowy.

Łódź możesz zamówić z opcjonalną klimatyzacją lub ogrzewaniem. Duża kuchnia z kuchenką i opcjonalną kuchenką mikrofalową oraz lodówką pozwala na przygotowanie posiłków podczas pobytu na wodzie.

Activ 905 Weekend to połączenie estetyki, jakości oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni, a włazy dachowe zapewniają mnóstwo naturalnego światła w kabinach.