ACTIV 675 SUNDECK

Sundeck

8 pasażerów 2 225 hp 6,66 m

Łódź Activ 675 Sundeck jest napędzana silnikiem zewnętrznym o mocy do 225 KM.

Na pokładzie, dostęp do dziobu i innych części łodzi jest łatwy dzięki szerokim schodom, dobrze rozmieszczonym poręczom i wysokiej burcie. W celu poprawy widoczności sternika opracowano szybę przednią z nowym, przyciemnianym szkłem. Miłośnicy wody z pewnością pokochają obrotowe oparcie, dzięki któremu łatwo dotrą do platform pływackich.

2-metrowy pokład słoneczny podnosi poprzeczkę dla wszystkich tego typu pokładów w tej kategorii łodzi. Do kabiny prowadzą przesuwne drzwi, a w środku znajduje się duża ilość miejsca do siedzenia. W nocy zamienia się je w wygodną podwójną koję. W kokpicie ulepszone fotele kubełkowe sterników obracają się w dowolny sposób i zostały wzmocnione, aby zapewnić większy komfort.

Kokpit jest najbardziej uniwersalną przestrzenią na pokładzie Activ 675 Sundeck. Obrotowe oparcie prowadzi do platformy pływackiej i masztu narciarskiego. Po odrobinie sportów wodnych, zdejmowany stół i uchylne fotele pilotów zmieniają kokpit w jadalnię dla 4 osób. Konfiguracja kabiny jest również wielozadaniowa. Możesz cieszyć się odpoczynkiem na fotelu w kształcie litery U lub przekształć kabinę w przytulną sypialnię dla 2 osób.

Pokaźna ilość schowków znajdują się pod rufowym siedzeniem, w obszernym pomieszczeniu w kabinie i tacę do przechowywania w konsoli steru. Oznacza to, że na pokładzie znajdują się specjalne schowki zarówno na stałe wyposażenie (poduszki, stolik zewnętrzny, maszt narciarski, oświetlenie nawigacyjne, kamizelki ratunkowe), jak i na inne drobiazgi, oraz rzeczy osobiste.


Długość całkowita 6.66 m
Długość kadłuba 6.45 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 1.66 m
Masa całkowita bez silnika 1123 kg
Maksymalna waga silnika 239 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.44 m
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 200 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.1 m
Maksymalna ilość osób 8
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 675 SUNDECK, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 675 SUNDECK, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.