ACTIV 605 SUNDECK

Sundeck

7 pasażerów 2 150 hp 5,94 m

Na Activ 605 Sundeck można zainstalować szereg pojedynczych silników zaburtowych o mocy od 115 do 150 KM.

Szerokie stopnie w obszarze salonu słonecznego, wysoka burta i dobrze rozmieszczone poręcze zapewniają pasażerom wsparcie i komfort niezbędny do swobodnego poruszania się. Obrotowe oparcie fotela pozwala na swobodny dostęp do podestów kąpielowych oraz zintegrowanej drabinki do pływania.

Activ 605 Sundeck posiada jeden z największych pokładów słonecznych w swojej kategorii. Nawet schowek na kotwicę dziobową jest osłonięty poduszką, dzięki czemu maksymalnie wydłuża się miejsce do opalania. Ster łodzi został całkowicie przeprojektowany w celu uzyskania bardziej nowoczesnego, stylowego wyglądu i lepszego wykorzystania miejsca na oprzyrządowanie. Jednocześnie wzmocniono fotel kubełkowy sternika, oraz dodano możliwość jego obracania, dla jeszcze większego komfortu.

Kokpit zmienia się w jadalnię dla maksymalnie 4 osób dorosłych dzięki wyjmowanemu stolikowi oraz odchylanym fotelom sterników. Przestrzeń kabiny może być wykorzystana jako miejsce do siedzenia w kształcie litery U lub jako wygodne miejsce do spania dla 2 osób. Opcjonalny maszt narciarski dodaje sporty wodne do listy czynności, które łódź ma do zaoferowania.

Zaletą łodzi jest duża przestrzeń ładunkowa. Kotwica dziobowa i schowek na linę mają swoją specjalne miejsce do przechowywania. Stół zewnętrzny i poduszki mieszczą się w specjalnym schowku, podobnie jak oświetlenie rufowe i sprzęt do sportów wodnych. Dodatkowy schowek na drobne przedmioty i rzeczy osobiste znajduje się zarówno pod siedzeniem rufowym jak i pod koją w kabinie.


Długość całkowita 5.94 m
Długość kadłuba 5.75 m
Szerokość całkowita 2.4 m
Prześwit pod mostem 1.59 m
Masa całkowita bez silnika 970 kg
Maksymalna waga silnika 211 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 800 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.44 m
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 160 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.02 m
Maksymalna ilość osób 7
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 605 SUNDECK, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 605 SUNDECK, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.