ACTIV 605 BOWRIDER

Bowrider

6 pasażerów 150 hp 6,00 m

Łódź Activ 605 Bowrider, charakteryzuje się stylowymi szynami łukowymi, które umożliwią bezpieczne wchodzenie i wychodzenie z zakrętów, nawet przy dużych prędkościach.

Z tyłu łodzi znajduje się duża platforma kąpielowa z ruchomym stopniem, który zapewnia łatwy dostęp do wody. Po wejściu na pokład, bezpieczeństwo gwarantuje głęboki kokpit, wysokie relingi i system odpływowy, który utrzymuje kokpit w stanie suchym. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą bezpiecznie poruszać się po pokładzie Activ 605 Bowrider.

Zarówno fotele sternika jak i drugiego sternika zamontowane są na poliestrowej podstawie. Podnosi to komfort pilotowania. Będziesz mógł również cieszyć się sportową kierownicą, standardowym hydraulicznym układem kierowniczym i oprzyrządowaniem SmartCraft, który ułatwi Ci obsługę łodzi i pozwoli nadzorować pracę silnika.

Na jachcie możesz zjeść lunch lub kolację w przy nowym stole w kokpicie z laminowanym blatem lub nawet prawdziwym drewnem teakowym.

W Activ 605 jest miejsce dla 6 osób. Czy twoja załoga ma ochotę na kąpiel słoneczną? Zmień zarówno dziób jak i kokpit w przestronne pokłady słoneczne. Nowy system leżaków na dziobie jest łatwiejszy do ustawienia i nie wymaga żadnych dodatkowych elementów.

Przed siedzeniem drugiego sternika znajduje się schowek na drobiazgi, kolejny schowek jest zintegrowany z konsolą. Schowek na odbijacze znajduje się teraz przy burcie, dzięki czemu nie musisz więc już przeszukiwać wszystkich schowków.


Długość całkowita 6.00 m
Długość kadłuba 5.75 m
Szerokość całkowita 2.34 m
Prześwit pod mostem 1.34 m
Masa całkowita bez silnika 989 kg
Maksymalna waga silnika 211 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 725 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.45 m
Zbiornik z wodą 32 l
Pojemność baku paliwa 160 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.75 m
Maksymalna ilość osób 6
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 605 BOWRIDER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 605 BOWRIDER, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.