ACTIV 555 CABIN

Cabin

6 pasażerów 2 115 hp 5,50 m

Rejsy Activ 555 Cabin stają się łatwe dzięki standardowemu, hydraulicznemu systemowi kierowania, zintegrowanemu podnóżkowi i miejscu na 7-calowy ekran GPS.

Na pokładzie, Ty i Twoi pasażerowie poruszacie się w pełni bezpiecznie. Znajdziesz tu szerokie stopnie portowe ułatwiające dostęp na pokład, antypoślizgową powierzchnię pokładu oraz pomocne poręcze. Masz ochotę na kąpiel? Użyj zintegrowanej platformy pływackiej lub wysuń ją, aby delikatnie się wślizgnąć.

Sterówka Activ 555 została zaprojektowana tak, aby poprawić jej funkcjonalność i zoptymalizować przestrzeń. Jako sternik wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki. W kabinie znajduje się sportowa kierownica, zintegrowany podłokietnik i podnóżki, a dzięki Active Trim można bez wysiłku i optymalnie wykorzystać moc silnika. Kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę, po prostu wyłącz silnik i obróć fotel, aby znaleźć sie twarzą w twarz z załogą. Wnętrze w kabinie zostało zoptymalizowane, a podsufitka wewnętrzna daje odrobinę przytulności. Półprzezroczyste drzwi przesuwne i boczne świetliki na przednim pokładzie zapewniają świetlisty i komfortowy pobyt.

Łódź Activ 555 Cabin jest całoroczna. Obrotowe fotele i stół do mocowania od razu zamieniają kokpit w jadalnię. Można również skorzystać z przestrzeni, w której znajduje się salon słoneczny, lub przejść na dziobowy pokład słoneczny. Gdy zapadnie noc lub zbiorą się chmury, kabina czeka na ciebie. Usiądziesz tam wokół przytulnego stołu, albo zamień siedzenie w przestronną, dwumetrową koję.

Miejsca do przechowywania są wygodnie schowane pod siedzeniami na ławce rufowej. Dodatkowy schowek jest zintegrowany w konsoli steru jak i w kabinie. Activ 555 Cabin jest wyposażona w dużą ilość miejsca do przechowywania rzeczy osobistych, ochraniaczyi innych przedmiotów w suchym i bezpiecznym miejscu.


Długość całkowita 5.50 m
Długość kadłuba 5.29 m
Szerokość całkowita 2.29 m
Prześwit pod mostem 1.36 m
Masa całkowita bez silnika 865 kg
Maksymalna waga silnika 165 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 645 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 115 hp (85 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.42 m
Pojemność baku paliwa 110 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.71 m
Maksymalna ilość osób 6
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 555 CABIN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 555 CABIN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.