ACTIV 505 CABIN

Cabin

5 pasażerów 2 100 hp 5,02 m

Wejdź na pokład ze spokojem ducha, wiedząc, że Twoje bezpieczeństwo gwarantuje solidny kadłub i inteligentne rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że Activ 505 Cabin jest doskonałym wyborem na wodzie.

Ulepszony dostęp do pawęży, antypoślizgowy dziób i przedni pokład z zabezpieczeniem w postaci barierki ochronnej oznaczają bezpieczeństwo podczas poruszania się po łodzi.

Maksymalna moc silnika zaburtowego to 100 KM, co w połączeniu z czułą i niezawodną obsługą sprawiają, że Activ 505 Cabin jest marzeniem na wodzie, oferując wszechstronne bezpieczeństwo, komfort i zabawę dla przyjaciół i rodziny.

Fani lepszej konstrukcji łodzi pokochają jej nowy wygląd. Profil kabiny Activ 505 Cabin jest stylowy i sportowy, a jej wnętrze wzbogacone jest o dużą ilość naturalnego światła. Znajduje się tam też miejsce na przenośną toaletę.

W Activ 505 Cabin znajdują się miejsca noclegowe przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób dorosłych. Kabina zapewnia maksymalną przestrzeń i komfort dzięki dłuższym kojom oraz miejsce na toaletę, którą można schować, gdy nie jest używana. Obszerne oświetlenie pochodzi z dwóch dobrze rozmieszczonych bulajów.

Kokpit oferuje miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób i przekształca się w strefę piknikową. Opcjonalny daszek bimini i pokład słoneczny w kokpicie znajdują się na czele listy komfortu, zapewniając ochronę przed słońcem.

Niezależnie od tego, czy szukasz dziennej łodzi dla rodziny i przyjaciół, czy też nocując tylko we dwoje, Activ 505 oferuje wszechstronność, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoją łódź. Kokpit z ławkowym siedziskiem łączy w sobie praktyczność i wygodę. Stół w kokpicie to nie tylko miejsce na piknik, a opcjonalny drugi fotel pilota zwiększa pełną pojemność kokpitu do pięciu miejsc siedzących. Wewnątrz kabiny, opcjonalne centralne wypełnienie tworzy bardzo szeroką koję, podczas gdy schowki są zintegrowane w całej łodzi, zarówno w kokpicie jak i w kabinie.


Długość całkowita 5.02 m
Długość kadłuba 4.81 m
Szerokość całkowita 2.12 m
Prześwit pod mostem 1.34 m
Masa całkowita bez silnika 613 kg
Maksymalna waga silnika 163 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 555 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 100 hp (74 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.36 m
Pojemność baku paliwa 50 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.64 m
Maksymalna ilość osób 5
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 505 CABIN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 505 CABIN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.