ACTIV 555 OPEN

Open

6 pasażerów 115 hp 5,47 m

Z pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 115 KM łódź Activ 555 Open jest przygotowana do przyjemnych rejsów.

Lekko przyciemniona przednia szyba pomaga sternikowi zachować dobrą widoczność. Dla pasażerów dostęp do łodzi i do wody jest wygodny i bezpieczny. Z łatwością wchodzą oni do łodzi z dziobu i zjeżdżają do wody z dużych platform pływających na rufie. Konstrukcja łodzi i wysoka burta ułatwiają bezpieczną przemieszczanie się.

Na jachcie Activ 555 Open będziesz cieszyć się siedząc na miejscu sternika. Zarówno sternik jak i drugi sternik posiadają wygodne fotele kubełkowe z możliwością obrotu. Ergonomiczny, dwukolorowy ster wyposażony jest w tacę do przechowywania oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Map. Uzupełnieniem stanowiska są podnóżki. Z tyłu łodzi, odchylane siedzenie optymalizuje dostępną przestrzeń w kokpicie i umożliwia całkowite przechylenie silnika.

Activ 555 Open jest uniwersalny i przemyślany od dziobu do rufy. Dziobowy salon słoneczny błyskawicznie przekształca się w jadalnię z zewnętrznym stołem. A gdy wyłączysz silnik łodzi, dajesz obrotowemu fotelowi sternika możliwość rozmowy z załogą. Chyba że wolisz sport, oczywiście. W takim przypadku należy zamontować maszt narciarski i dobrze się bawić.

Na maszcie narciarskim znajduje się specjalny schowek, oraz rufowe światło nawigacyjne. Przedmioty osobiste można bezpiecznie przechowywać pod siedzeniami. Na dziobie znajduje się stały dostęp do schowka w konsoli, nawet przy rozłożonym salonie słonecznym. Schowek z wykończeniem Premium po wewnętrznej stronie chroni stół zewnętrzny i poduszki przed złymi warunkami atmosferycznymi.


Długość całkowita 5.47 m
Długość kadłuba 5.29 m
Szerokość całkowita 2.29 m
Prześwit pod mostem 1.47 m
Masa całkowita bez silnika 722 kg
Maksymalna waga silnika 165 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 115 hp (85 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.36 m
Pojemność baku paliwa 110 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.83 m
Maksymalna ilość osób 6
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 555 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 555 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.