ACTIV 505 OPEN

Open

5 pasażerów 100 hp 5,03 m

Aby rejsy łodzią Activ 505 Open były przyjemne i bezpieczne, można w niej zamontować pojedynczy silnik zaburtowy o mocy do 100 KM

Wysoka burta i łatwość przemieszczania się po pokładzie zwiększają bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Łatwy dostęp od strony dziobu oraz zintegrowane podwójne platformy pływające zachęcają do aktywności, wchodzenia i schodzenia z łodzi do wody. Lekko przyciemniana przednia szyba poprawia widoczność sternikowi przez cały czas.

Przechylane siedzenie rufowe optymalizuje dostępną przestrzeń w kokpicie, jednocześnie umożliwiając całkowite przechylenie silnika. Stylowy, dwukolorowy ster odpowiada na potrzeby sternika, zarówno siedzącego, jak i stojącego. Zawiera tacę do przechowywania oraz miejsce do zamontowania 7" GPS/ Plotera Map. Podnóżek zapewnia jeszcze większą wygodę podczas rejsu. A nawet przy rozłożonym salonie słonecznym, dostęp do konsoli pozostaje całkowicie wolny.

Każda sekcja Activ 505 Open służy wielu celom. Miejsce do siedzenia na dziobie przekształca się w ciągu kilku sekund z podstawowego salonu słonecznego w przedłużony. A w czasie kolacji równie szybko instaluje się zewnętrzny stół. Kokpit staje się miejscem spotkań towarzyskich, w którym sternik i pasażerowie są zwróceni do siebie nawzajem.

Na dziobie kokpitu znajduje się schowek w konsoli, który chroni stół zewnętrzny i poduszki przed złymi warunkami atmosferycznymi. Dostęp do tego schowka jest prosty, nawet przy rozłożonym pokładzie słonecznym. Mniejsze przedmioty mogą być bezpiecznie przechowywane pod siedzeniem. Activ 505 Open zawiera również dedykowany schowek na maszt narciarski, światło nawigacyjne.


Długość całkowita 5.03 m
Długość kadłuba 4.81 m
Szerokość całkowita 2.12 m
Prześwit pod mostem 1.45 m
Masa całkowita bez silnika 582 kg
Maksymalna waga silnika 165 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 100 hp (74 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.37 m
Pojemność baku paliwa 90 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.77 m
Maksymalna ilość osób 5
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 505 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 505 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.