CAPTUR 675 PILOTHOUSE

Pilothouse

7 pasażerów 2 225 hp 6,55 m

Pilothouse 675 jest gotową do użycia jednostką zaprojektowaną z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

Wysokie burty w kokpicie, barierki zabezpieczające i łatwy dostęp do dziobu zapewniają bezproblemowe korzystanie z łodzi. Sterówka zapewnia widoczność 360°, pomosty pływające pozwalają rodzinie i przyjaciołom na bezpieczne i łatwe wchodzenie i wychodzenie z wody. Opcjonalna winda kotwiczna zapewnia dodatkową kontrolę - niezależnie od tego, czy chcesz wypłynąć w pośpiechu, czy pozostać dokładnie tam, gdzie jesteś.

Twój komfort jest naszym celem. W pełni konfigurowalna przestrzeń w kokpicie może zostać w ciągu minuty przekształcona w przestrzeń do siedzenia i spożywania posiłków za pomocą opcjonalnego pakietu komfortowego. W kabinie znajdują się miejsca siedzące dla czterech osób oraz rozkładana koja, w której mogą spać dwie osoby. Poręczny kambuz z umywalką i kuchenką można łatwo rozbudować o możliwość korzystania z wody słodkiej i lodówki. Możesz również wzbogacić swój statek o alternatywną konsolę steru, toaletę morską i kolorowy kadłub.

Gotowy na wspaniałe doznania wędkarskie? Przygotuj przynętę na dedykowanej stacji dzięki zintegrowanej desce do krojenia. Następnie zlokalizuj najlepsze miejsce do wędkowania za pomocą opcjonalnego plotera GPS/Chart. Gdy już tam będziesz, chwyć wędki z łatwo dostępnego i wygodnie umieszczonemu uchwytowi.

Pilothouse 675 łączy w sobie poczucie przestrzeni i wolności bez poświęcania miejsca na przechowywanie. Twoje wędki zmieszczą się w zamykanym schowku podłogowym. Schowki w podłodze kokpitu, schowek pod kambuzem oraz dodatkowe miejsce pod koją i kanapą rufową zapewniają wiele bezpiecznych, dostępnych miejsc, w których można przechowywać wszystkie rzeczy potrzebne do wędkowania i zabawy.


Długość całkowita 6.55 m
Długość kadłuba 6.3 m
Szerokość całkowita 2.54 m
Masa całkowita bez silnika 1585 kg
Maksymalna waga silnika 239 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 830 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.53 m
Zbiornik z wodą 32 l
Pojemność baku paliwa 200 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.89 m
Maksymalna ilość osób 7
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi CAPTUR 675 PILOTHOUSE, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi CAPTUR 675 PILOTHOUSE, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.