ACTIV 605 CRUISER

Cruisers

6 pasażerów 2 150 hp 6,02 m

Jak wiesz, większa łódź to często bezpieczniejsza łódź.

Duża platforma pływacka ze stopniem zapewnia łatwy dostęp do wody i powrót na pokład Activ 605 Cruiser. Ponadto, jeśli przyprowadzisz swoje dzieci, które nie mogą siedzieć spokojnie, będą całkowicie bezpieczne. Wysoka burta na przednim pokładzie i głęboki kokpit pozwalają im bezpiecznie poruszać się podczas rejsów rodzinnych.

Jako kapitan jachtu, będziesz szczęśliwy widząc, że Twój obrotowy fotel jest teraz zamontowany na poliestrowej podstawie. Twój drugi sternik, w podobnym fotelu, patrzy prosto na rozmieszczone stopnie na przednim pokładzie. Ta unikalna konstrukcja pozwala na umieszczenie drzwi kabiny na środku kokpitu. Półprzezroczyste drzwi, otwierany świetlik i luk pokładowy wpuszczają światło i powietrze do wnętrza kabiny. Wewnątrz podwójna koja mieści 2 osoby, które uwielbiają spędzać noc na powierzchni wody.

Aż do 6 osób znajdzie co najmniej tyle samo sposobów na spędzenie czasu na Activ 605 Cruiser. Pokład przedni można przekształcić w duży pokład słoneczny z centralnie umieszczoną poduszką. Z tyłu, niebieskie niebo prosi o opcjonalny drugi pokład słoneczny. Jednak w przypadku szarych chmur równie szybko można zastosować daszek bimini. Możesz też znaleźć schronienie w kabinie, jest tam podwójne miejsce do siedzenia w kształcie litery U i koja dla 2 osób.

Twoje rzeczy pozostają suche w schowkach pod platformą pływacką i pod siedzeniami rufowymi. Trzecie miejsce do przechowywania jest zintegrowane pod częścią wypoczynkową kabiny. Oczywiście ochraniacze i wyposażenie opcjonalne, takie jak szafka lub stół w jadalni, również mają swoje własne przestrzenie.


Długość całkowita 6,02 m
Długość kadłuba 5,76 m
Szerokość całkowita 2.34 m
Prześwit pod mostem 1,34 m
Masa całkowita bez silnika 1074 kg
Maksymalna waga silnika 211 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 725 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.48 m
Zbiornik z wodą 21 l
Pojemność baku paliwa 160 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.15 m
Maksymalna ilość osób 6
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 605 CRUISER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 605 CRUISER, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.