ACTIV 455 OPEN

Open

5 pasażerów 60 hp 4,54 m

Ultranowoczesny kadłub Activ 455 Open, głęboki kokpit i niezatapialna konstrukcja sprawiają, że rejsy przybrzeżne są przyjemne i gwarantują bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Łódka wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne - takie jak antypoślizgowa podłoga i reling easygrip - gwarantujące jak najbezpieczniejsze rejsy. Łatwy i bezpieczny dostęp do łodzi zapewniają wygodne pomosty kąpielowe, które służą również jako wejście do łodzi. Activ 455 Open może być napędzany silnikiem o mocy do 60 koni mechanicznych. Czułe elementy sterujące i łatwe do odczytania przyrządy sprawiają, że nawigacja staje się dziecinnie łatwa. A dzięki bardzo dużej przedniej szybie, Ty i Twoi pasażerowie możecie cieszyć się najlepszą ochroną przed niepogodą.

Pomimo niewielkich rozmiarów, wnętrze jest przestronne i łatwe do przemieszczania, nawet przy dużej prędkości. Poduszki mają nowoczesny wygląd i są wykonane z przyjemnych materiałów. Ich praktyczny kształt sprawia, że łatwo jest je przechowywać na pokładzie. Poza wodą Activ 455 Open wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i tkanin jest banalna ona wykonania. Lekka konstrukcja łodzi i bezpieczne haczyki sprawiają, że transport z wody jest prawie tak samo łatwy jak w wodzie.

Istnieje kilkadziesiąt sposobów na cieszenie się wodą - od rejsów wycieczkowych i kąpieli po wędkowanie, rekreację i transport - a Activ 455 Open jest wyposażony do każdego z nich. Wszechstronne wnętrze, łatwy dostęp, duże platformy kąpielowe i wygodne miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem, który zachwyci Twoich pasażerów, niezależnie od ich upodobań.

Activ 455 Open oferuje pomysłowe rozwiązania w zakresie przechowywania, oferując dwa oddzielne schowki w łodzi i dodatkowy zamykany schowek pod ławką rufową.


Długość całkowita 4,54 m
Długość kadłuba 4.44 m
Szerokość całkowita 1.85 m
Prześwit pod mostem 1,35 m
Masa całkowita bez silnika 401 kg
Maksymalna waga silnika 120 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 60 hp (44 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.36 m
Pojemność baku paliwa 25 l
Rodzaj baku paliwa Opcjonalny
Wysokość łodzi 1.61 m
Maksymalna ilość osób 5
CE Kategoria projektowa C

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 455 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 455 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.