ACTIV 555 BOWRIDER

Bowrider

6 pasażerów 115 hp 5,33 m

Łódź Activ 555 Bowrider została zaprojektowana jako bezpieczna - z wysokimi burtami, relingiem, drzwiami wejściowymi i głębokim kokpitem.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą się swobodnie poruszać i czuć się bezpiecznie podczas każdego z rejsów.

Relaks jest kluczowy w Activ 555 Bowrider. Niezależnie od tego, czy preferujesz dziób, czy też kokpit, oba te obszary możesz przekształcić w pokład słoneczny.

Prowadzenie Activ 555 Bowrider jest prawdziwym przeżyciem dzięki standardowej, hydraulicznej lub sportowej kierownicy, które są rzadkością na łodzi tej wielkości. Łódź jest również wyposażona w wygodne fotele obrotowe i zintegrowane podnóżki. A dzięki bardzo dużemu zbiornikowi paliwa, który może pomieścić do 110 litrów paliwa, można dłużej cieszyć się rejsem na łodzi i płynąć dalej, nie myśląc o tankowaniu.

Łodzie Bowrider firmy Quicksilver szczycą się dużą wszechstronnością. Eleganckie linie i nowoczesny jej projekt sprawiają, że jest to świetna łódź dla żeglarzy zainteresowanych sportami wodnymi, imprezowaniem z przyjaciółmi lub po prostu chłonięciem słońca. Na rufie, nad mocnym, niezawodnym silnikiem, spoczywa stylowy łuk wyciągu narciarskiego.

W kokpicie znajduje się kącik jadalny, który można bardzo łatwo przekształcić w salonik słoneczny poprzez opuszczenie tylnej ławki. Stół z laminowanego drewna tekowego dodaje elegancji. Część dziobowa jest bardzo wszechstronna - część wypoczynkowa może być również przekształcona w pokład słoneczny.

Nie trzeba iść na kompromis w kwestii tego, co można zabrać na pokład. Kilka schowków sprawi, że wszystkie Twoje rzeczy pozostaną bezpieczne i niewidoczne. Pod siedzeniami na dziobie i w kokpicie, a także w obu konsolach znajdziesz duże schowki. Małe przedmioty można przechowywać w desce rozdzielczej po stronie drugiego sternika.


Długość całkowita 5.33 m
Długość kadłuba 5.11 m
Szerokość całkowita 2.17 m
Prześwit pod mostem 1.25 m
Masa całkowita bez silnika 822 kg
Maksymalna waga silnika 165 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 640 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 115 hp (85 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.36 m
Pojemność baku paliwa 110 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.61 m
Maksymalna ilość osób 6
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 555 BOWRIDER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 555 BOWRIDER, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.