ACTIV 675 CRUISER

Cruisers

7 pasażerów 2 225 hp 6,40 m

Na łodzi Activ 675 Cruiser ma wyraźnie określony obszar wyjścia, który mówi wszystkim pasażerom, gdzie mają wejść i wyjść z łodzi.

Pozwala to na szybkie i bezpieczne wsiadanie do łodzi. Po wejściu na pokład można łatwo poruszać się od dziobu do rufy. A jeśli chcesz popływać, istnieje duży podest – platforma kąpielowa. Ergonomiczne stanowisko sterowania i głęboki kokpit sprawiają, że kapitan, załoga, łącznie z dziećmi jest zawsze bezpieczna.

Duże lewe stopnie umożliwiają łatwy dostęp do przedniego pokładu. Ten unikalny układ pokładu uwalnia przestrzeń w środku łodzi. I to właśnie tam znajdują się półprzezroczyste drzwi, które po przesunięciu, umożliwiają wejście do kabiny w kształcie litery U, która można przekształcić w wygodną podwójną koję. Półprzezroczyste drzwi kabiny, otwierany świetlik i luk pokładowy zapewniają duże oświetlenie i wentylację. Zewnętrzy ster może być wyposażony w oprzyrządowanie SmartCraft oraz zaawansowany technologicznie 9-calowy GPS.

Większość akcji na Cruiser Activ 675 odbywa się w obszarze kokpitu. Podwójny, dwukierunkowy fotel drugiego sternika umożliwia pozostawanie twarzą do przodu podczas rejsu lub wspólne spędzanie czasu i relaks, na przykład podczas kolacji. A jeśli do konfiguracji jachtu dodasz sterburtę z flipem na prawej burcie, jeszcze więcej osób zgromadzi się wokół stołu w kokpicie. W ciągu kilku minut kokpit może zostać zamieniony w salon słoneczny. Jeśli położysz siedzenie na rufie, salon słoneczny stanie się jeszcze większy.

Schowki są zintegrowane pod platformą pływacką i pod siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna do przechowywania rzeczy osobistych. Ochraniacze, a nawet opcjonalny daszek mają swoje własne dedykowane miejsce do przechowywania.


Długość całkowita 6.40 m
Długość kadłuba 6.20 m
Szerokość całkowita 2.46 m
Prześwit pod mostem 1.43 m
Masa całkowita bez silnika 1234 kg
Maksymalna waga silnika 239 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 845 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.49 m
   
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 230 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.83 m
Maksymalna ilość osób 7
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 675 CRUISER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 675 CRUISER, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.