ACTIV 675 OPEN

Open

8 pasażerów 1 225 hp 6,66 m

Mocny silnik gwarantuje łodzi Activ 675 Open bezpieczną i zwinną nawigację.

Na jej pokładzie dzieci i dorośli czują się swobodnie i bezpiecznie dzięki wysokiej burcie i możliwości łatwego przechodzenia od przodu do tyłu. Szereg elementów bezpieczeństwa zapewnia również łatwy dostęp do części łodzi i do wody. Na przykład, odchylane oparcie prowadzi do dużej platformy z wbudowaną drabinką do pływania. W ten sposób wydostanie się z wody jest równie łatwe jak wskoczenie do wody.

Obrotowe fotele kubełkowe dla sternika i drugiego sternika są wyposażone w nowe, wykonane z włókna szklanego, podpory dla lepszego komfortu sterowania, a ster łodzi posiada  tacę do przechowywania oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Map.

Ruchome oparcie pozwala na łatwy i swobodny dostęp do platform pływackich. Na dziobie Activ 675 Open znajduje się zintegrowany schowek na kotwicę/linię z opcjonalną elektryczną windą wyciągową.

Activ 675 Open został zaprojektowany z myślą o Twoich ulubionych zajęciach na świeżym powietrzu. Chcesz uprawiać żeglarstwo, wędkarstwo lub pływać na nartach wodnych? Twoje życzenie jest rozkazem dla łodzi. Przestronny dziób zamienia się również w pokład słoneczny i jadalnię. Dzięki obrotowym siedzeniom sterników możliwe jest także prowadzenie swobodnej rozmowy z całą grupą zgromadzoną w kokpicie. Kompaktowa kabina oferuje schronienie i jest idealna do drzemki.

Activ 675 Open oferuje schowek pod siedzeniem dziobowym. W kabinie znajduje się również dedykowany schowek na maszt narciarski, rufowe światło nawigacyjne i przedłużenia pokładu słonecznego. Przedmioty osobiste i inne drobiazgi znajdują się w schowku pod siedzeniem rufowym. Oczywiście jest też w pełni zintegrowany schowek na dziobie przeznaczony na kotwicę i cumę.


Długość całkowita 6.66 m
Długość kadłuba 6.45 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 1.65 m
Masa całkowita bez silnika 1084 kg
Maksymalna waga silnika 239 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.41 m
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 200 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.1 m
Maksymalna ilość osób 8
Ilość miejsc sypialnych 1
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 675 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 675 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.