ACTIV 755 CRUISER

Cruisers

8 pasażerów 2 300 hp 6,99 m

Cruiser Activ 755 Cruiser napędzany jest pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 300 KM.

Łódź charakteryzuje się szerokim wejściem do kokpitu, a dzięki rozmieszczonym dookoła poręczom jest łatwy dostęp z dziobu na rufę oraz platformy kąpielowe. Dzięki głębokiemu kokpitowi łódź nadaje się do zabierania dzieci na bezpieczną przejażdżkę. Pełna szyba przednia z wycieraczką stanowi dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Charakterystyczne linie zewnętrzne nadają łodzi spokojny, gładki i sportowy wygląd. Elegancka przednia szyba i nowy, niebieski kolor kadłuba to cechy wyróżniające łódź. W projekcie znalazło się miejsce na zintegrowane podłokietniki, kambuz w kokpicie do gotowania na zewnątrz oraz liczne schowki. Kabina maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i światło dzięki obszernej koi, dużym oknom i zintegrowanym schowkom.

Duży kokpit pozwala cieszyć się przebywaniem na zewnątrz i na wodzie tak bardzo jak to tylko możliwe. Zawiera w pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, kuchenką gazową i lodówką. Duże platformy kąpielowe zapewniają łatwy dostęp do wody, a szerokie stopnie ułatwiają wejście do łodzi. W kabinie jest miejsce dla 2 osób, które mogą spędzić noc i obserwować wschód słońca przez szerokie boczne okna. Dodatkowo, opcjonalnie dostępna jest w pełni zamknięta toaleta morska.

Regulowana, odchylana ławka oferuje 3 konfiguracje: do góry, szezlong i bardzo duże miejsce do opalania. Dzięki nim możesz wybierać spośród wielu atrakcji: rozmawiać, stołować się, relaksować, czytać, czy opalać się! Siedzisko drugiego sternika ma również podwójną funkcję. Możne je ustawić w kierunku rejsu, lub wypoczynku i zażywaniu kąpieli słonecznych. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, pokład dziobowy zamienia się w pokład słoneczny.


Długość całkowita 6.99 m
Długość kadłuba 6.91 m
Szerokość całkowita 2.56 m
Prześwit pod mostem 1.59 m
Masa całkowita bez silnika 1440 kg
Maksymalna waga silnika 294 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 960 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 300 hp (220 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.55 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 280 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.03 m
Maksymalna ilość osób 8
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 755 CRUISER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 755 CRUISER, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.