ACTIV 805 SUNDECK

Sundeck

9 pasażerów 4 400 hp 7,88 m

Activ 805 Sundeck oferuje szeroki zakres bezpieczeństwa, które pozwolą Ci cieszyć się wodą z spokojem o Twoją rodzinę.

Wydajna opcja z jednym lub dwoma silnikami zapewnia duże przyspieszenie i maksymalną prędkość. Solidny kadłub, wysokie burty i ergonomiczny ster sprawiają, że jest to niezwykle bezpieczna i przyjazna łódź, niezależnie od prędkości i warunków pogodowych.

Activ 805 Sundeck oferuje przestronną kabinę z łazienką z umywalką i opcjonalną toaletą morską. Na łodzi jest możliwość noclegu dla maksymalnie czterech osób. W ciągu dnia Activ 805 Sundeck może pomieścić do dziewięciu dorosłych osób w komfortowych i stylowych warunkach, co czyni go idealnym miejscem na niezapomniane, rejsy rekreacyjne, kąpiele słoneczne i zabawę z przyjaciółmi i rodziną.

Eleganckie, płynne linie Activ 805 Sundeck sprawiają, że jego stylowe proporcje tworzą zjawiskowaą obecność na wodzie. Zarówno na pokładzie jak i pod nim, Activ 805 Sundeck oferuje stylowe elementy, takie jak dodatkowe miejsca siedzące wokół stołu w kształcie litery L czy półprzezroczyste drzwi kabiny i duże okn, które zapewniają dużo światła oraz umożliwiają przewietrzenie jachtu.

Activ 805 Sundeck oferuje największą w swojej klasie przestrzeń do opalania w kabinie Sundeck, z łatwym do rozwinięcia obszarem do opalania z przodu, z podwójnymi szezlongami i szeroką płaską powierzchnią. Kokpit można w ciągu kilku minut przekształcić z części wypoczynkowej w jadalnię lub duży pokład słoneczny. Kabina jest idealna na nocleg dla maksymalnie czterech osób, ale główna koja może być również przekształcona w miejsce do siedzenia ze stołem.


Długość całkowita 7.88 m
Długość kadłuba 7.63 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 2.14 m
Masa całkowita bez silnika 1820 kg
Maksymalna waga silnika 478 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1230 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 400 hp (294 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.56 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 280 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.71 m
Maksymalna ilość osób 9
Ilość miejsc sypialnych 4
CE Kategoria projektowa C
System wody czarnej 27.8 l

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 805 SUNDECK, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 805 SUNDECK, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.