ACTIV 905 WEEKEND

Weekend

10 pasażerów 6 400 hp 8,91 m

Quicksilver Activ 905 Weekend to łódź zaprojektowana zarówno dla żeglugi po wodach śródlądowych, jak i przygód na pełnym morzu.

Activ 905 posiada szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie. Duża przejrzystość z kabiny umożliwia prawie 360 stopni obserwacji. Opcjonalny podwójny silnik zapewnia dodatkową moc. Drzwi przesuwne w kabinie, umożliwiają łatwy dostęp z kokpitu na dziob. Przejście na tylną część łodzi i platformę kąpielową, ze zintegrowaną drabiną pływacką zapewniają bezpieczny ruch na pokładzie oraz łatwy dostęp do wody.

Niezależnie czy jesteś nastawiony na aktywne pływanie czy pełen relaks – Activ 905 Weekend jest idalny. Ławka w kokpicie może zostać przekształcona w dużą jadalnię lub salon słoneczny, jeżeli to za mało i nadal narzekasz na brak słońca - przejdź na pokład dziobowy.

Łódź możesz zamówić z opcjonalną klimatyzacją lub ogrzewaniem. Duża kuchnia z kuchenką i opcjonalną kuchenką mikrofalową oraz lodówką pozwala na przygotowanie posiłków podczas pobytu na wodzie.

Activ 905 Weekend to połączenie estetyki, jakości oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni, a włazy dachowe zapewniają mnóstwo naturalnego światła w kabinach.


Długość całkowita 8.91 (OB)* / 9.02 (IB)* m
Długość kadłuba 7.99 m
Szerokość całkowita 2.98 m
Prześwit pod mostem 2.89 (OB)* / 2.90 (IB)* m
Masa całkowita bez silnika 2713 (OB)* / 3153 (IB)* kg
Maksymalna waga silnika 478 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1340 kg
Długość kolumny silnika 1-XXL / 2-XL
Maksymalna moc silnika 400 hp (294 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.63 (OB)* / 0.65 (IB)* m
Zbiornik z wodą 100 l
Pojemność baku paliwa 400 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 3.45 m
Maksymalna ilość osób 10
Ilość miejsc sypialnych 6
CE Kategoria projektowa B

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 905 WEEKEND, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 905 WEEKEND, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.