CAPTUR 805 PILOTHOUSE

Pilothouse

9 pasażerów 2 350 hp 7,15 m

Dzięki łodzi 805 Pilothouse pewnie i bez problemu, dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności do 350 litrów, dopłyniesz do swojego tajemniczego łowiska.

Pozostań w kontakcie zarówno z lądem, jak i z innymi statkami za pomocą radia Simrad RS20 VHF, podczas gdy Ty bezpiecznie poruszasz się po niebezpieczeństwach za pomocą radaru Simrad 3G.

Szybkie popołudnie na jeziorze lub nocleg na morzu. Stół w salonie i regulowane siedzisko w 805 Pilothouse to świetne miejsce do odpoczynku lub szukania schronienia. Kambuz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zjeść posiłek lub utrzymać w zimnie napoje. Dwie osoby mogą odpocząć w komfortowych warunkach wewnątrz kabiny, a dodatkową prywatność zapewnia zamknięta, spłukiwaną morską wodą toaleta. Pokład jest otwarty na wędkowanie, a zintegrowane fotele na sterburcie i rufie rozkładają się, gdy trzeba zdjąć ładunek, można też ustawić stół w kokpicie do jedzenia.

Pilothouse 805 jest przystosowany dla poważnego wędkarza, zachowaj swoje połowy w masywnej, natlenionej szafce na ryby z wypompowaną wodą. W kokpicie i w kabinie znajduje się specjalny schowek na wędki. A dzięki dwóm konsolom sterowniczym, możesz umieścić łódź bezpośrednio nad łowiskiem lub poruszać się w ciasnych miejscach w pobliżu innych łodzi.

Łatwo wchodzisz i wychodzisz z kabiny 805 Pilothouse z drzwiami zintegrowanymi z prawą burtą. Opcjonalny pakiet Explorer Pack dodaje unikalny wygląd, który pokochasz dodaje jej sportowego wyglądu, z przepięknym turkusowym niebieskim paskiem owijaniem wokół kadłuba i czarnymi szynami, uchwytami na odbijacze i twardym dachem.


Długość całkowita 7.15 m
Długość kadłuba 6.99 m
Szerokość całkowita 2.82 m
Prześwit pod mostem 2.66 m
Masa całkowita bez silnika 2434 kg
Maksymalna waga silnika 422 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1190 kg
Długość kolumny silnika 1-XXL / 2-XL
Maksymalna moc silnika 350 hp (257 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.60 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 350 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.80 m
Maksymalna ilość osób 9
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi CAPTUR 805 PILOTHOUSE, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi CAPTUR 805 PILOTHOUSE, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.