CAPTUR 905 PILOTHOUSE

Pilothouse

10 pasażerów 6 500 hp 8,88 m

Zaprojektowany z myślą o solidnym, a jednocześnie wydajnym użytkowaniu zarówno na wodach śródlądowych, jak i na morzu, precyzyjnie zaprojektowany kadłub 905 Pilothouse jest idealny zarówno do wędkowania, jak i do rejsów w różnych warunkach pogodowych.

Wysokiej klasy pakiet elektroniczny, który zawiera GPS do precyzyjnej nawigacji oraz VHF do bezpiecznej komunikacji. Kabina oferuje widoczność 360°, a podwójne wycieraczki okna i myjka zapewniają czystą widoczność.

Wędkowanie i wygoda idą w parze z Pilotażem 905 zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz łodzi. W części dziobowej i w kokpicie znajduje się dużo miejsc siedzących. W kokpicie znajduje się zewnętrzne oświetlenie przygotowane do pracy w nocy. Wnętrze w pełni funkcjonalnego kambuza zawiera umywalkę i kuchenkę gazową, natomiast kabina zapewnia łatwy dostęp do pełnowymiarowej koi dziobowej dla 2 osób, a także przestronną koję rufową skonfigurowaną zarówno do zakwaterowania jedno-, jak i dwuosobowego. W pełni odseparowana część jest wyposażona w zamkniętą toaletę oraz wysuwaną kabinę prysznicową.

Duży, dobrze wyposażony kokpit wędkarski 905 Pilothouse jest marzeniem wędkarzy. Stacja rybna wyposażona jest w umywalkę, deskę do krojenia, myjkę z zimną wodą i uchwyty na wędki, a w zestawie Fish Pack znajduje się zmywarka, dodatkowe uchwyty na wędki i szafka na wędki w kabinie, szuflady na lodówkę i dodatkowe uchwyty na wędki ze stali nierdzewnej. Cała stacja cofa się po naciśnięciu przycisku, aby zmaksymalizować powierzchnię kokpitu. W podłodze kokpitu znajdują się zintegrowane szafki na ryby, opcjonalna druga stacja steru oraz opcjonalnie zintegrowana osłona przeciwsłoneczna, dzięki czemu nie ma potrzeby szukania schronienia przed słońcem.

Pomimo imponującego zakresu funkcji, jest jedna rzecz, której nie brakuje w Captur 905, a mianowicie przestrzeń. W kokpicie znajduje się duży centralny schowek oraz dwie szafki na ryby, w których można trzymać złowione ryby. Wewnątrz znajduje się schowek w jadalni, w kambuzie oraz duży schowek pod koją w kabinie.


Długość całkowita 8.88 m
Długość kadłuba 8.50 m
Szerokość całkowita 2.92 m
Prześwit pod mostem 3.36 m
Masa całkowita bez silnika 3100 kg
Maksymalna waga silnika 588 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1475 kg
Długość kolumny silnika 1-XXL / 2-XL
Maksymalna moc silnika 500 hp (368 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.59 m
Zbiornik z wodą 100 l
Pojemność baku paliwa 400 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 3.32 m
Maksymalna ilość osób 10
Ilość miejsc sypialnych 6
CE Kategoria projektowa B
System wody szarej 100 l
System wody czarnej 100 l

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi CAPTUR 905 PILOTHOUSE, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi CAPTUR 905 PILOTHOUSE, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.